fbpx

Такі результати дослідження отримані на порталі FandomSpot

Ми вважаємо, що ігри можуть стати наступною тенденцією для здорового життя. Забудьте про Ring Fit і BoxVR , ми говоримо не про фітнес, а про уважність.

Попередні дослідження показали, що вісім із 10 (79%) геймерів стверджують, що ігри забезпечують розслаблення та зняття стресу, причому більше половини керівників c-suite роблять щоденні перерви в іграх і отримують користь від технік медитації та впливу дофаміну.

Коли проводили опитування членів спільноти, ФандомСпот попросили їх навести список ігор, у яких вони відчували себе найбільш уважними та в стані «потоку».

Для фізичного елемента дослідження 100 учасників з різним походженням, місцеположенням, статтю, сексуальною орієнтацією та віком (від 18 до 72 років) попросили перевірити ігри, які найчастіше згадувалися під час опитування.

Учасникам було запропоновано грати дві години наодинці, використовуючи будь-які консолі та периферійні пристрої, які вони зазвичай використовували для гри, але з додаванням простих моніторів серцевого ритму, щоб переконатися, що він не підвищиться значно, щоб підтвердити стрес або надмірне збудження. Їх також попросили записати за допомогою анкети, як змінювався їхній настрій до, під час і після гри, щоб підкреслити емоції, рівень стресу та те, наскільки вони уважні.

Також їх попросили надати додаткову інформацію про конкретні фактори в грі, які вони вважали розслаблюючими або вимагаючими уважності.

Ось 10 найкращих ігор для уважності та елементи, які допомогли гравцям отримати максимум у зоні:

1. The Elder Scrolls V: Skyrim

Ігровий процес Elder Scrolls V: Skyrim

Повторювані бойові механіки, пейзажі на свіжому повітрі, шліфування матеріалів дозволяють іграм зберігати фокус і досягати перемог у грі.

2. Katamari Damacy

Ігровий процес Katamari Damacy Reroll

Повторювана гра з м’якою, легкою для перегляду естетикою. Katamari Damacy легко підняти та знищити за допомогою простої ігрової механіки, яка може виявитися швидким засобом проти напруженого дня.

3. Тетріс

Класичний екран запуску Tetris

Подібно до Katamari Damacy, яскраві кольори Тетрісу, повторювані рухи та невеликі перемоги підтверджують уважну гру.

4. Відьмак 3: Дике полювання

Відьмак 3: Дике полювання Скріншот

Кілька ігор із серії The Witcher були згадані в оригінальному опитуванні, але остання серія захопила наших геймерів більшою мірою шукання матеріалів і невеликими перемогами в міні-іграх.

5. Майнкрафт

Скріншот гри в Minecraft

Вважалося, що гра в Minecraft без ворогів є прекрасним способом проявити творчість під час пошуку та виготовлення матеріалів.

6. No Man’s Sky

Скріншот No Man's Sky

Ця практично безмежна дослідницька гра є неймовірною грою і не має невідкладних завдань, щоб напружувати гравців.

7. Euro Truck Simulator

Скріншот Euro Truck Simulator 2

Великі відкриті дороги з простою механікою водіння дозволяють геймерам знайти спокій серед пейзажів у Euro Truck Simulator.

8. House Flipper

Скріншот гри House Flipper

Низький ризик для творчості House Flipper без обмежень у часі означав, що це була ідеальна гра для відпочинку.

9. Firewatch

Скріншот гри Firewatch

Відкритий світ Firewatch дозволяє годинами досліджувати та розгадувати головоломки під час пошуку підказок. Налаштування гри також дозволяють зменшити аудіо взаємодію з персонажами, що створює справжню пригоду.

10. Flower

Скріншот відеоігри Flower

Розроблений із задоволенням гравця, Flower — це розслаблююча, візуально приголомшлива розвага без ворогів, цілей або зовнішнього тиску.

Чи є у вас улюблені ігри, які допоможуть вам досягти стану «потоку»? Дайте нам знати!

Джерело

COVID-19 Live