fbpx

У середньому, підготовка домашніх завдань із матерями займала більше часу, ніж із татами.

В Україні школярі в 2020 році були змушені перейти на дистанційне навчання, внаслідок чого більшість батьків стали витрачати більше часу на підготовку уроків із дітьми. Про це свідчать результати дослідження «Інституту міста».

Зазначається, що 69% опитаних батьків заявили про негативний вплив дистанційного навчання через погіршення засвоєння матеріалу. Відповідно до результатів дослідження, найважче пережити онлайн-навчання було батькам дітей молодшого шкільного віку, які зовсім не можуть навчатись самостійно.

Крім того, 72,4% батьків відзначили, що стали витрачати більше часу на навчання дітей, а для 58,6% із них це було складно.

Водночас на підготовку своєї дитини до навчання батьки щодня витрачали в середньому 3 години 37 хвилин. Проте середній час підготовки із мамами складав 3 години 56 хвилин, а з татами – 3 години 9 хвилин.

Нагадаємо, Кабмін запроваджує в Україні локдаун із 8-го до 24-го січня включно. На канікули також відправлять всі заклади освіти, окрім дитячих садків. Уже відомо, що деякі школи Львова та області залишать канікули з четверга, 24 грудня, і до понеділка, 11 січня. Решта два тижні, в які ще діятиме локдаун, переведуть учнів на дистанційне навчання. Також є школи, які канікули змістять. Ще частина шкіл прийняла рішення піти на канікули з четверга, 31 грудня, а на навчання повернутися не у понеділок, 18 січня, а 25-го.

Джерело

COVID-19 Live