fbpx

Звіт вебсервісу Jobvite за 2020 рік показує, що популярність Instagram серед роботодавців зросла на 20%. Тепер 37% рекрутерів переглядають його у пошуках ідеального кандидата. Розглянемо шість простих способів використовувати Instagram для пошуку роботи.

За словами старшого віцепрезидента Jobvite Келлі Лавін, зростання популярності Instagram пов’язане з підвищенням уваги до бренду і присутності в соціальних мережах, а також прагненням компаній поліпшити свій імідж. «Рекрутери хочуть дізнатися більше про особу кандидата, а контент в Instagram допомагає їм в цьому», – говорить вона.

Якщо ви шукаєте нове місце роботи, значить настав час звернути увагу на свою сторінку в Instagram.

Підготуйте відповідний контент

Проаналізуйте контент на своїй сторінці. «Подумайте, чи показує він ваш професіоналізм», – радить фахівець сайту з пошуку роботи Monster.com Вікі Салемі. За її словами, профіль не обов’язково повинен бути присвячений тільки професійній діяльності, однак він повинен показувати вас як багатостороннього кандидата.

«Ви також можете створити окремий рахунок в Instagram», – стверджує Лавін. Однак більшість роботодавців хочуть зрозуміти особистість майбутнього кандидата, тому іноді такий підхід не дасть бажаних результатів.

Продемонструйте навички

Instagram – це платформа для візуального контенту, тому цілком природно побачити там фото домашніх тварин і відеорецепти. «Однак, якщо ви використовуєте його для пошуку роботи, важливо показати свої цінності і професійні починання, а також навички та досвід», – каже Салемі.

Наприклад, якщо рік тому ви проводили конференцію на тисячу осіб, а також управляли бюджетами та постачальниками, значить саме час опублікувати фото з цього заходу. Підписати можна так: «Важко повірити, що це було рік тому! Знадобилося багато роботи, але результат того вартий». Не забудьте додати хештеги з цієї конференції.

Досліджуйте компанію

За даними дослідження Jobvite, в першу чергу здобувачі очікують, що майбутній роботодавець буде забезпечувати різноманітність і рівні можливості для співробітників, передбачати пільги і дотримуватися заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, а також дозволить вибрати формат роботи. За словами Салемі, знайти цю інформацію можна в Instagram.

Подивіться пости і фотографії в Instagram-акаунті роботодавця – вони можуть містити важливу інформацію про нього. Наприклад, як він підтримує віддалених співробітників, і віддає перевагу більш досвідченим кандидатам. Більш того, ви також можете знайти інформацію про відкриті вакансії та встигнути подати заявку швидше за інших.

Взаємодійте зі сторінкою компанії

«Як тільки ви приведете до ладу свій профіль, підпишіться на сторінки компаній, які вас цікавлять, і взаємодійте з ними, – радить віцепрезидент по персоналу в JazzHR Корі Беркі. – Це новий спосіб встановити відносини».

За словами Лавін, ви також можете зв’язатися з ключовими співробітниками і рекрутерами. «Але варто не перестаратися. Однак оцінювати пости компанії, додавати цінні коментарі та брати участь в обговореннях в розумній мірі – відмінна можливість звернути на себе увагу», – додає вона.

Зверніть увагу на хештеги

Пошук по таких хештегах, як #nowhiring, #hiring, #jobs, може відкрити нові можливості, про які ви навіть не підозрювали. Також зверніть увагу на хештеги, які використовують ваші роботодавці. «У випадку доцільності, додавайте їх у свої пости», – радить Салемі.

Підлаштуйтеся під алгоритм платформи

За словами Салемі, чим більше ви підписуєтеся на певний тип компаній, тим більше допомагає вам Instagram. «Його алгоритм буде пропонувати вам схожі компанії. Ви також можете підписатися на асоціації та професійні організації в різних індустріях, щоб бути в курсі останніх подій і тенденцій», – розповідає вона. Якщо ви не можете знайти конкретного роботодавця в Instagram, то спробуйте знайти посилання на сторінку за допомогою його сайту.

«Instagram варто розглядати як візуальне резюме, що показує ваші навички, досвід, сильні сторони та інтереси», – стверджує Салемі. Більш того, переконайтеся, що всі ваші соціальні мережі відповідають вашому бренду, професіоналізму і тому, як ви представляєте себе світу.

Джерело

COVID-19 Live