fbpx

Численні дослідження вчених показують нам, що все залежить не від таланту, а від того, скільки часу ви витрачаєте на ту чи іншу задачу. Настав час дізнатися, що таке метод 10 000 годин, який змінить ваше життя назавжди.

Суть методу 10 000 годин

Дослідження в цій області проводилися досить давно, тому дані застаріли і виявилися не зовсім вірними. По-перше, для досягнення успіху вам може вистачити і 1000 годин. По-друге, одна лише практика не призводить до успіху людини.

Просто займайтеся улюбленою справою, тоді практика дозволить вам знайти досвід, а досвід — це, по суті, квінтесенція успішності.

Сучасні дослідження показують, що постійна практика є найкориснішою для ігор. Мова не тільки про комп’ютерні ігри, а й про такі, як, наприклад, шахи. Більше 25 % успіху в іграх досягається банальною практикою.

Друге місце — музика. Тут показник дорівнює 21%. Третє місце — спорт, де постійні тренування дають 18% успіху.

Як прискорити процес досягнення успіху

Перша порада: починайте якомога раніше. Чим менше вам років, тим вища нейропластичність вашого мозку, тобто, його вміння вибудовувати нові нейронні зв’язки. Саме тому дітям так легко всьому навчатися.

Друга порада: “розділяй і володарюй”. У застосуванні до успіху в бізнесі ця порада найбільш корисна. Розділіть роботу над собою на кілька сфер: знання, професійні навички, вміння спілкуватися, здоров’я, фінанси.

По кожному з пунктів важливо прочитати хоча б одну корисну книгу. Після цього необхідно зробити замітки, вибрати ту інформацію, яка найбільш корисна. Одночасно з читанням книг або прослуховуванням аудіокниг необхідно занурюватися в тему — відвідувати форуми, заводити знайомства, обмінюватися досвідом.

Потім починайте практикуватися. Застосовуйте знання у вашій роботі або в бізнесі. Будьте в тренді — оновлюйте знання, тому що більшість сфер на місці не стоїть. Все змінюється, тому потрібно розвиватися. Дотримуйтесь описаних вище порад, щоб скоротити кількість корисних годин з 10 000 до 1000 або навіть менше. Важлива не тільки практика, але і її якість.

Джерело

COVID-19 Live