fbpx

Поки поляки святкуватимуть Різдво за родинним столом, працівники з України телефонуватимуть рідним, дивитимуться фільми або…працюватимуть. 

Третина українських працівників у Польщі (30,5%) святкові дні 24-26 грудня збираються провести за розмовами по телефону зі своїми рідними та близькими. Так само третина (30,1%) хочуть просто відпочити в цей період. Натомість ще одна третина українців (29,5%) готові працювати на різдвяні свята, якщо це буде можливо.

Якщо говорити про відпочинок, то майже чверть працівників з України (22,2%) збираються дивитися протягом 24-26 грудня фільми, слуханню музики віддасть перевагу 10,5%, читати книги має намір 5,7% опитаних. Крім цього, 9,7% українців у різдвяні дні хочуть влаштувати невелику подорож Польщею, а 7,4% збираються відвідати костели.

18,6% працівників з України відповіли, що святкуватимуть Різдво разом зі співвітчизниками, з якими є колегами по роботі. Час у колі родини чи близьких осіб, які також залишаться в Польщі, проводитимуть 12,% опитаних. Зі знайомими поляками святкувати планують 7,4% українців, а 5,8% відповіли, що проведуть Різдво на самоті.

Якщо говорити про видатки працівників з України в Польщі на свята, то вони будуть досить скромними. Майже кожен 5-й опитаний відповів, що витратить не більше 100 злотих. 19,8% відповіли, що готові приготуватися до святкового столу на суму до 200 злотих. Жодних витрат на Різдво не планує 21,7% українських працівників у Польщі.

Джерело

COVID-19 Live