fbpx

Рада Національного банку України 7 серпня призначила заступником голови НБУ Олексія Шабана.

На цій посаді він відповідатиме за діяльність блоку “Платіжні системи та грошовий обіг”.

Відповідну кандидатуру подав Раді голова Національного банку Кирило Шевченко.

Олексій Шабан із лютого 2020 року працює директором департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку.

“Олексій Шабан – досвідчений та обізнаний професіонал. Його кандидатура є найбільш вдалою, оскільки поєднує досвід роботи у центральному банку та у великому системному банку із найбільш розгалуженою платіжною інфраструктурою, а також знання реальних потреб учасників фінансового сектору. Упевнений, він примножить досягнення регулятора у площині розвитку безготівкових розрахунків та зможе сприяти розвитку інноваційності фінсектору та збільшенню доступності фінансових послуг для українців”, – вважає Кирило Шевченко.

Нагадаємо, Рада НБУ 31 липня звільнила заступника голови НБУ Сергія Холода.

До роботи у Національному банку Олексій Шабан пропрацював понад 24 роки у ПриватБанку. З 2018 року він був членом правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу. Відтоді та до приходу у Національний банк Олексій Шабан очолював напрям роздрібного бізнесу ПриватБанку та займався впровадженням нових карткових та платіжних продуктів, зокрема й через дистанційні канали.

Джерело

COVID-19 Live