fbpx

На ринку обладнання для майнінгу найбільше можливостей у таких країн, як США та Канада.

Майнінг криптовалюти у світі зросте

Ринку майнінгового обладнання прогнозують зростання на $2,8 млрд до 2024 року. Про це повідомляється у звіті від дослідницької компанії в Лондоні у сфері Fintech Technavio.

Дослідження показало, що сукупний середньорічний темп зростання (CAGR) у 2020-2024 роках складає понад 7%.

Майнінг збільшиться завдяки пулам

У звіті також зазначається, що майнінг, швидше за все, збільшиться внаслідок зростання кількості пулів майнінгу, запусків продуктів та виділеного для криптографії обладнання.

Зазначається, що у 2020 році спостерігалося значне збільшення показників видобутку криптовалюти.

Екологія та майнінг криптовалюти

У дослідженні зазначається, що на ринку обладнання для майнінгу є можливості у таких країн, як США та Канада. Одна з головних причин для розширення видобутку криптовалют — здатність використовувати їх для сплати податків на майно.

Однак, існує певна стурбованість щодо енергоспоживання під час майнінгу, але галузь постійно пропонує більш ефективні рішення. Нині існує потреба у видобутку екологічних криптовалют.

Раніше редакція Na chasi/Crypto вже згадувала про готові рішення для видобутку екологічної криптовалюти. Наприклад, платіжна компанія засновника соцмережі Twitter Джека Дорсі Square оголосила про плани скоротити свій вуглецевий слід від операцій. Очікується, що свій задум компанія реалізує вже до 2030 року.

Джерело

COVID-19 Live