fbpx

Доцент кафедри невідкладної медицини Медичного коледжу клініки Майо Хізер Хітон провела дослідження, в ході якого викрила “розумний” годинник Apple Watch в хибнопозитивних даних про проблеми серця. Так, пристрій спонукає здорових людей звертатися до лікарень.

Нагадаємо , що в “розумному” годиннику Apple Watch є функція, яка здійснює моніторинг серця. Автор дослідження виявила, що лише у 10% пацієнтів, які звернулися за допомогою лікаря в клініку Майо в зв’язку з виявленою годинником проблемою з серцем, були хвороби серця. Спеціаліст стурбована тим, що подібні гаджети можуть негативно позначитися на системі охорони здоров’я. Так, ситуація не тільки впливає на витрати пацієнтів, але і систему в тому числі. Крім того, це витрачає час лікарів, які могли б допомогти пацієнтові з хворобами.

Фахівець також зазначила, кому не варто користуватися функцією моніторингу серця. За її словами, ця функція не призначена для людей з підтвердженим діагнозом миготлива аритмія. Також не варто нею користуватися молодим людям до 22 років. Автор вважає, що зростання аналогічних гаджетів може спровокувати плутанину і переживання у користувачів.

Джерело

COVID-19 Live