fbpx

З 12 грудня діє програма надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання для виплати найманим працівникам.

За тиждень до центрів зайнятості Кіровоградщини надійшло 95 пакетів документів для надання такої допомоги 2467 працівникам.

Орієнтовна сума допомоги, згідно з розрахунками роботодавців, становить близько 11 млн грн.

Суб’єкти господарювання подавали документи особисто або на електронну адресу до відповідного центру зайнятості мінімальний пакет документів – заяву, копію наказу про скорочення діяльності підприємства в період обмежувальних протиепідемічних заходів та відомості про найманих працівників.

Програмою зацікавилися роботодавці сільського господарства, виробництва фармацевтичних препаратів і матеріалів, виробництва інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації, лікарняних закладів тощо.

Програма покликана підтримати роботодавців та сприяти збереженню робочих місць згідно з Законом України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та постановою КМУ від 09.12.2020 № 1231.

Джерело

COVID-19 Live