fbpx

Саме такі висновки отримано в дослідженні «Політичні протилежності не притягуються», співавтором якої є Екерд Стефані Маллінас, доктор філософії, доцент психології . 

Це сточунки, каже вона, не схожі на спортивне змагання, де неважливо, наскільки інтенсивне суперництво, а обидві сторони збираються разом після гри.

«Використовуючи потенційних партнерів як мішені, — йдеться у висновку дослідження, — ми виявили, що учасники втрачали потяг до побачень, були менш романтично зацікавлені і оцінювали партнера як менш привабливого, після того, як виявили з ними політичну несхожість. Крім того, після виявлення ідеологічної несхожості їм стало більше незручно ставитися один до одного під час зустрічей».

Маллінас каже, що дані для дослідження були зібрані до президентських виборів 2016 року. «Якби це було зроблено сьогодні, — додає вона, — я впевнена, що різниця була б ще більш інтенсивною».

Маллінас викладає на пленері Зайберт-Холлу.

 Її дослідження показує, як ідеологічні та моральні переконання впливають на упередження, стереотипи та інші форми соціального судження.

«Як приклад, у нас із нареченим дуже схожі політичні погляди, — каже вона. «Неможливо, щоб люди з різними поглядами були у стосунках, але цінності є важливою частиною ідентичності людей, і нам подобається, коли люди підтверджують наші погляди, тому партнер із схожими політичними переконаннями може підтвердити наші власні переконання та ідентичність. .

Конфлікт також неминучий у будь-яких стосунках, тому схожі політичні переконання можуть призвести до того, що на одне потенційне джерело конфлікту між партнерами буде менше.

Джерело

COVID-19 Live