fbpx

Американці не впевнені, що Байден здатен впоратися з вторгненням Росії в Україну.

Понад половина жителів США не схвалює діяльність президента Джо Байдена на посаді глави держави. Про це свідчать дані опитування телеканалу NBC News.

Згідно з результатами дослідження, опублікованого в неділю, 55% респондентів заявили, що негативно оцінюють роботу Байдена на посаді президента США. 40% дотримуються протилежної думки, решта 5% не стали давати оцінку його діяльності.

Телеканал зазначає, що коли “рейтинг схвалення роботи Байдена впав до 40%, це стало найнижчим показником під час його президентства”. Для порівняння, у квітні 2021 року його роботу на посаді голови Білого дому не схвалювали 39%.

Окрім внутрішньої політики та економіки, учасників опитування попросили відповісти на питання, пов’язані з діями президента США у зв’язку з нападом Росії на Україну. 28% опитаних “дуже” або “досить” впевнені в “здатності Байдена відповісти” на події в Україні, тоді як понад 70% “частково” або “зовсім трохи” впевнені у такій здатності американського лідера.

Результати дослідження також показали, що 83% жителів США стурбовані тим, що ситуація в Україні призведе до підвищення цін на товари та послуги, зокрема паливо. Майже така сама частка респондентів (82%) стурбовані тим, що події в Україні можуть “зачепити застосування ядерної зброї”. 72% респондентів заявили, що занепокоєні через те, що США, на їхню думку, можуть відправити американських військовослужбовців в Україну.

Загалом 57% респондентів заявили, що, на їхню думку, Сполучені Штати вже перебувають у стані війни з Росією (16%), або що вона буде протягом наступного року (41%).

Дослідження проводилось 18-22 березня. У ньому взяли участь близько 1 тис. осіб.

Джерело

COVID-19 Live