fbpx

Кількість інфікованих COVID-19 в Ухані могла у 10 разів перевищувати офіційну статистику та сягнути 487 тисяч випадків.

Про це йдеться у дослідженні Китайського центру з контролю та профілактики захворювань (CDC).

У роботі науковці визначили поширення антитіл до COVID-19 серед населення. Дослідження охоплює три типи район, включно містом Ухань, міста та префектури за його межами, Хубей та шість провінцій за межами Хубея – Пекін, Ляонін, Шанхай, Цзянсу, Гуандун та Сичуань. Участь у дослідженні взяли 35 тисяч людей.

Так, автори встановили, що середній показник поширення антитіл серед жителів Уханю становить 4,43%. У місті проживає близько 11 мільйонів людей, отже коронавірус могли підхопити близько 487 тисяч жителів. При цьому за даними міської комісії з охорони здоров’я Уханю, станом на 27 грудня там було зафіксовано тільки 50 354 випадки захворювання.

Натомість у Хубеї показник поширення антитіл становить 0,44%, а за межами провінції антитіла знайшли тільки у двох людей серед 12 тисяч учасників.

“Результати дослідження показують, що населення нашої країни, як правило, тримається на низькому рівні зараження, що вказує на те, що епідемічний контроль Уханю, як основного поля битви, був успішним і ефективно запобіг широкомасштабному поширенню епідемії”, – зазначили автори.

Що відомо

  • Влада КНР тестує на COVID-19 населення цілого регіону Кашгар у провінції Синьцзян-Уйгурія.
  • Наприкінці вересня Китай почав вакцинувати населення від COVID-19, хоча випробування ще не завершені.
  • Суд Китаю засудив до чотирьох років ув’язнення громадянську журналістку Чжан Чжянь, яка розповідала світу про те, що відбувалося в Ухані під час спалаху коронавірусу.

Джерело

COVID-19 Live