fbpx

ПриватБанк і Mastercard відкрили в центрі Києва (вул. Майдан Незалежності, 2) перше в Україні повністю цифрове банківське відділення — Concept Store.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Воно працює без традиційних кас і оснащене інноваційними технологіями — мультитачбарами, діджитал-екранами, кіосками самообслуговування і іншими сучасними рішеннями.

Як працює:

  • При вході у відділення банк розпізнає клієнта за допомогою біометрії, а також відразу пропонує зробити одні з найпопулярніших операцій через Приват24.
  • Після того як клієнти відділення вибрали необхідні послуги, їх можна завершити в Приват24, скористатися мультитачбарами або звернутися по допомогу до хостес.

Якщо ж потрібно зробити готівкову операцію, відділення обладнане кількома універсальними банкоматами, де можна поповнити картковий рахунок або отримати готівку.

Відділення працює з дотриманням всіх необхідних санітарних і карантинних норм. Приміщення оснащене дезінфекторами, обладнанням для вимірювання температури та індивідуальними засобами захисту.

Довідка Finance.ua:

  • За даними дослідження GFK Ukraine, в 2020 році з банком співпрацювали 63% українців — фізичних осіб; 52% користувачів банківських послуг (фізичних осіб) вважають ПриватБанк основним банком.

Джерело

COVID-19 Live