fbpx

Згідно з результатами недавнього опитування, на рішення близько 35% покупців криптовалюти вплинув Ілон Маск. Глава Tesla є одним з найпопулярніших прихильників цифрових активів.

Представники онлайн-платформи GamblersPick опитали близько 1000 жителів США, які купують криптовалюту і з’ясували, що в середньому американці зберігають приблизно $1700 в цифрових активах.

37% респондентів заявили, що не чіпатимуть свої криптоактиви навіть у разі крайньої необхідності. Більше половини опитаних розповіли, що не виводитимуть гроші для оплати відпочинку або дорогих покупок.

Результати опитування також свідчать про те, що чоловіки зберігають більше грошей у криптовалюті в порівнянні з жінками, так само як і люди старших поколінь порівняно з молодшими.

Більше третини покупців криптовалюти повідомили, що збирають інформацію про цифрові активи на платформі Reddit, а 35% інвесторів підтвердили, що на їх рішення про покупку вплинув Ілон Маск.

Нагадаємо, згідно з результатами недавнього дослідження Oxford Risk, 21% вкладників у криптовалюту оцінюють свої знання цієї сфери як «низькі».

36% респондентів заявили, що їх розуміння сектора було «поганим» або взагалі відсутнім, коли вони робили свої перші інвестиції.

«Занадто багато людей купують всліпу, не знаючи, що вони роблять, і на них впливає зростання цін та інші люди, які заохочують їх робити це. Занепокоєння викликає те, що люди інвестують значні суми в криптовалюту і не розуміють, що вони купили», – пояснили в Oxford Risk.

Джерело

COVID-19 Live