fbpx

В умовах ослаблення карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19, все більше українців шукають в Google варіанти літнього відпочинку, віддаючи перевагу внутрішньому туризму.

Про це розповів менеджер зі зв’язків з громадськістю Google Україна Євген Качалін.

За даними компанії, в Україні кількість пошукових запитів проживання (готелі, апартаменти і т.д.) почала знижуватися в лютому і впала на 44% в квітні, порівняно з тим же періодом минулого року.

Коли країна почала послаблювати обмеження на поїздки, це позначилося і на пошуку – згідно з пошуковими запитами Google, інтерес українців до подорожей почав відновлюватися з кінця квітня в середньому на 6% щотижня. Загалом пошуковий інтерес у червні зріс на 46%, якщо порівняти з квітнем, і майже досяг докарантинного рівня.

Цього року спостерігається чітко виражена тенденція: в Україні, як і в усьому світі, люди шукають місця для відпочинку ближче до дому.

“Обмеження на міжнародні поїздки і проблеми з рейсами і аеропортами переключили увагу на внутрішній ринок, і українці шукають місця для подорожей у своїй країні. Так, в цьому році великою популярністю користується відпочинок в Коблево, Лазурному і Затоці”, – відзначають в Google.

Популярні напрямки для відпочинку в Україні Коблево, Лазурне, Затока, Бердянськ, Одеса, Приморськ, Урзуф, Білосарайська коса, Київське море, Кирилівка.

Водночас спостерігається тенденція зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом, – зростання 44% у червні 2020 року порівняно з червнем минулого року; екотуризмом – 46% зростання, якщо порівняти з минулим роком; і значне падіння інтересу до “гарячих” турів порівняно з аналогічним періодом минулого року – мінус 83%, а також до екскурсійних турів – мінус 56%.

 

Джерело

COVID-19 Live