fbpx

53% українців вважають, що ситуацію з наркозалежністю в країні можна виправити посиленням кримінальної відповідальності за збут і розповсюдження наркотиків, свідчить соціологічне дослідження Українського інституту майбутнього і “Нью Імідж Маркетинг Груп”.

Респондентам, зокрема, було поставлено запитання, які зміни, на їхню думку, можуть поліпшити допомогу особам із наркотичною залежністю. Так, 53% вважають, що ситуацію може виправити посилення кримінальної відповідальності за збут і розповсюдження наркотиків, 36% виступають за впровадження примусового лікування від наркоманії, 32% – за посилення антинаркотичної пропаганди серед молоді, 27% – за впровадження обов’язкового анонімного тестування неповнолітніх на предмет раннього виявлення наркоманів, 24% – за проведення всеукраїнської кампанії інформування про державні можливості та програми лікування наркотичної та алкогольної залежності, 4% – інше, а 9% не змогли відповісти.

Дослідження проведено з 9 до 18 квітня 2021 року. Під час нього опитали 2 400 респондентів віком від 18 років і старше з проблеми наркотичної та алкогольної залежності. Статистична похибка не перевищує 2,05%.

Джерело

COVID-19 Live