fbpx

Синоптики озвучили перші прогнози, якою буде погода на Новий рік 2021 в Україні. Але, перш за все, люди повинні розуміти, що такі довгострокові прогнози, в першу чергу, показують тенденцію і часто дають невелику точність. Синоптики дуже часто роблять прогнози погоди на місяць, пору року, а то і на цілий рік. Звичайно ж, не завжди такі прогнози виявляються точними. Саме через часті похибки люди часто скептично ставляться до довгострокових погодних розрахунків.

Та все ж, чимало людей цікавить, чи буде Новий рік 2021 в Україні зі снігом? За інформацією Укргідрометцентру, у грудні 2020 року температура повітря буде плюсовою навіть вночі. Втім, ближче до кінця року, на українців чекає похолодання та засніжить.

Стійкий сніг, і той невеликий проміжок часу, в Україні прогнозують тільки в кінці грудня.

Попередній прогноз погоди на Новий рік 2021

Народний синоптик Володимир Деркач прогнозує відчутне похолодання тільки після Дня Миколая, яке відзначають 19 грудня. Зимова погода і минулого року в Україні вже відзначилася аномально теплими показниками і відсутністю снігу. Тоді, навіть, це назвали “зимовим бабиним літом”. На цей раз прогнозують щось схоже.

Але, за словами народного синоптика, під Новий рік все зміниться. У ніч із 31 грудня на 1 січня народний синоптик прогнозує невеликі заморозки і сніг.

Територія України велика, а тому і погода в різних регіонах може різнитися. Приміром, є більша ймовірність зустріти Новий рік 2021 в Карпатах зі снігом, ніж святкувати прихід 2021-го у південних регіонах і сподіватись на сильні морози зі снігом.

Джерело

COVID-19 Live