fbpx

Інститут Роберта Коха опублікував список країн, де найчастіше інфікувалися COVID у літньому сезоні

Інститут Роберта Коха (RKI) в Німеччині назвав найнебезпечніші для подорожей в пандемію країни, повідомляє видання Frankfurter Rundschau.

Так, інститут провів дослідження серед німецьких громадян. Судячи з опублікованих даних, за останні чотири тижні серед 87,6 тисячі заражених коронавірусом, 26,2 тисячі осіб виїжджали за межі держави.

“Більшість людей заразилися коронавірусною інфекцією вдома (у Німеччині – ред.). Однак у 26 218 випадках респонденти заявили, що під час інфікування вони перебували за кордоном”, – наголошується в публікації.

Переважна більшість громадян в якості місць інфікування вказували балканські країни. Наприклад, Туреччину – за даними Інституту, тут заразилися близько шести тисяч німців. На другому місці списку – Косово (5,7 тисячі осіб), на третьому місці — Хорватія (майже 2,5 тисячі осіб). Також до списку увійшли курортна Греція та Італія.

“З іншого боку, Іспанія, яка в той час саме боролася з великим сплеском COVID, і її все ж відвідували багато німецьких відпочиваючих, схоже, зіграла незначну роль в поширенні інфекції”, – додають у виданні.

Однак вчені відзначили, що для дослідження збирали загальні дані про факт перебування за кордоном — не враховуючи цілей поїздок. Більш детальні цілі поїздок, такі як туризм, відрядження або особисті зустрічі з родичами, не уточнювалися.

Інститут імені Роберта Коха – Федеральний інститут Німеччини з вивчення інфекційних захворювань і непереносимих хвороб, розташований у Берліні. Є однією з центральних науково-дослідних установ Німеччини й підпорядковується безпосередньо Федеральному Міністерству охорони здоров’я.

Джерело

COVID-19 Live