fbpx

За підсумками півріччя частка мобільного інтернет-реклами виріс до 68,3%, In-stream відео перевалило за 50%, частка банерної реклами трохи знизилася.

За підсумками першого півріччя 2021 року частка in-stream відео (реклама в відеоплеєрі pre-roll, mid-roll, post-roll, pause-roll, overlay-реклама, picture-in-pause) виросла до 53,4% з 44,2% роком раніше.

Про це йдеться в результатах дослідження ринку медійної інтернет-реклами Інтернет Асоціації України.

Відео In-page займає ті ж 7,5%, що і торік. На банерну рекламу (як і рік тому) припадає друга за обсягом частка, однак вона знизилася до 32,0%.

На спонсорство і нестандартні рішення (спливаючі вікна pop-up і pop-under, формати catfish і screenglide, синхронні банери, Фронтлайн, повноекранна реклама, звукова реклама в цифровому аудіопотоки) довелося 4,5% і 4,0% відповідно. У той час як частка спонсорства незначно підросла (з 4,1%), нестандартні рішення стали трохи менш затребувані – рік тому їх частка становила 6,1%.

Також в ІнАУ визначили частки мобільних сегментів в загальному обороті медійної інтернет-реклами. Частка мобільної реклами в загальному обороті зросла до 68,3%.

Частка закупівель за допомогою Programmatic склала для агентств 51,8% проти 41,6% роком раніше.

Частка соціальних медіа і месенджерів (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Skype, Viber і ін.) Склала у агентств 43,7%.

У дослідженні ІнАУ взяли участь представники агентств: Razom Group, Sigma, Iplace, Publicis One, Resolution (Optimum Media Ukraine), TMGU, AdWork, DIEVO, MediaHead, Netpeak, ADINDEX, Медіа Партнерство Баінг, TWIGA Digital, Postmen, Skykillers.

Нагадаємо, що за даними дослідження агентства newage, в 2021 році українець в середньому дивиться в два рази більше відеореклами , ніж в 2019 році.

Джерело

COVID-19 Live