fbpx

Про заявив ресторатор Ігор Тинний під час презентації дослідження “Наслідки епідемії COVID-19 та карантинних заходів для провідних секторів економіки України”.

Під час пандемії у Києві помер кожен четвертий ресторан. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на слова Ігоря Тинного, власника ресторанів “Прага”, “Montecchi Capuleti” та “Marlin”.

Тинний заявив про це під час презентації і обговорення дослідження “Наслідки епідемії COVID-19 та карантинних заходів для провідних секторів економіки України” за участі  “Центру прикладних досліджень”, Фонду Конрада Аденауера в Україні.

“У ресторанах ситуація де-факто трагічна. Об’єкти були закриті, жодного ресторану нема прибуткового у цьому році. У цьому секторі ми втратили до 350 робочих місць за цей рік, – сказав Тинний про свій бізнес. – Стосовно ресторанів – я думаю, що в Києві на даний момент помер кожен 4-й проєкт. А в містах, де менше скупчення населення, ситуація в рази гірша. Мільйони людей залишились без засобів для існування”.

На думку Тинного, від самого початку весняний локдаун в тому вигляді, який він був зроблений, із зупинкою деяких індустрій, був “абсолютно безглуздим”.

“Щоранку я бачу напхані людьми маршрутки, які везуть людей на роботу. Там шанси заразитися COVID більші, ніж у преміальному ресторані, якому зараз буде заборонено працювати, а в маршрутку як пхалися, так і будуть пхатися, і ніхто цього не зупинить, – сказав він. – Мені здається, що був обраний хибний шлях і хибний шлях обирається зараз. Чому влада вводить карантин з початку січня? Та тому що влада не зможе проконтролювати і примусити людей сидіти вдома, не святкувати новорічні свята”.

Ресторатор дає наднизьку оцінку дій уряду у боротьбі з COVID. Мовляв, вони просто копіюють досвід більш заможних країн, не розуміючи, що Україна собі цього не може дозволити апріорі.

Джерело

COVID-19 Live