fbpx

Дослідження, проведене Університетом Плімута, показало, що метод був у середньому приблизно на 85% точний у розпізнаванні ходи людини.

Згідно з новими дослідженнями, тести в реальному світі показали, що аутентифікація ходи може бути життєздатним засобом захисту смартфонів та інших мобільних пристроїв від кіберзлочинності.

Дослідження, проведене Університетом Плімута, попросило користувачів смартфонів займатися повсякденною діяльністю, в той час як датчики руху в їхніх мобільних пристроях фіксували дані про їх кроки.

Результати показали, що система була в середньому приблизно на 85% точною у розпізнаванні ходи людини, причому цей показник зріс майже до 90%, коли вони йшли нормально та швидко.

Зараз у світі понад 6,3 мільярда користувачів смартфонів використовують свої пристрої для надання широкого спектру послуг і зберігання конфіденційної інформації.

Хоча механізми аутентифікації, такі як паролі, PIN-коди та біометричні дані, існують, дослідження показали, що рівень безпеки та зручності використання таких підходів значно різниться.

Дослідники в статті Computers & Security кажуть, що дослідження показує, що — у відповідних рамках — розпізнавання ходи може бути життєздатною технікою для захисту людей та їхніх даних від потенційних злочинів.

Вчені з Університетського центру кібербезпеки, комунікацій та мережевих досліджень були зосереджені на розробці ряду інноваційних механізмів аутентифікації для забезпечення більш безпечних і зручних рішень.

Це дослідження ґрунтується на попередній роботі шляхом оцінки багатоалгоритмічної системи розпізнавання ходи і є першим, хто застосував це з використанням даних реального світу.

Для дослідження 44 учасникам віком від 18 до 56 років попросили носити з собою смартфон, доступний у всьому світі на 7-10 днів.

Їх попросили помістити смартфон у сумку для пояса, щоб записувати дані датчика, отримані гіроскопом і акселерометром пристрою під час різних фізичних навантажень.

Під час тесту кожен учасник створив у середньому 4000 зразків дій, які були розділені на записи, що показують нормальну та швидку ходьбу на додаток до підйому та спускання по сходах.

Це показало потенційний рівень помилок 11,38% і 11,32% для нормальної та швидкої ходьби відповідно, при цьому показники зросли до 24,52% і 27,33%, коли учасники спускалися і піднімалися відповідно.

Дослідники кажуть, що це підкреслює необхідність подальшого розвитку здатності автоматично диференціювати ширший набір видів ходьби, щоб багатоалгоритмічний підхід до ідентифікації міг орієнтуватися на конкретні характеристики ходьби.

Натан Кларк , професор кібербезпеки та цифрової криміналістики в Університеті Плімута, який нещодавно став членом Дипломованого інституту інформаційної безпеки, сказав:

«У міру розвитку смартфонів контроль безпеки довелося значно покращити. Це призвело до значного зростання аутентифікації користувачів, коли користувачам постійно потрібно аутентифікувати як свої пристрої, так і численні програми, які вони містять. Аутентифікація ходи з’явилася як ненав’язливий спосіб отримання необхідного рівня особистої інформації, але – дотепер – усі її тести проходили в контрольованому середовищі. Саме розпізнавання ходи не буде відповіддю на зручну і зручну аутентифікацію, але воно може сформувати критично важливий інструмент у кібер-арсеналі, який може сприяти створенню більшої обізнаності про особистість користувача. Це дослідження вперше за межами лабораторних контрольованих умов демонструє, якого рівня продуктивності можна досягти реально. Очевидно, що це впливає на рівень продуктивності; однак дослідження також показало, що для більшості користувачів ці проблеми можна подолати до прийнятного рівня».

Джерело

COVID-19 Live