fbpx

Рейтинг “Слуги народу” стрімко падає, констатував експерт

У партії “Слуга народу” є суттєві проблеми з підтримкою у регіонах України, і її рейтинг постійно стрімко знижується.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

Експерт, коментуючи імовірність використання владою адмінресурсу під час місцевих виборів, звернув увагу на те, що провладна політична сила має негаразди з підтримкою у регіонах.

“У чинної партії влади на сьогодні є серйозні проблеми в регіонах, досить серйозні з точки зору підтримки на майбутніх місцевих виборах. Це факт, і посперечатися з цим досить складно – соціологія показує, що з кожним місяцем підтримка “слуг народу” якщо не стрімко, то досить істотно падає. Тому адміністративний ресурс, мені здається, навіть не в тому розумінні, про яке говорив пан Кузьмін, а в тому розумінні, щоб, наприклад, оголосити перенесення виборів на весну. Ось в такому ключі це теж використання адміністративного ресурсу”, – сказав Валентин Землянський.

На його думку, як привід для перенесення виборів можуть використати карантин.

Експерт зауважив, що логіка скасування місцевих виборів на Донбасі досить проста – там є проблеми з підтримкою партії влади.

“Тому що там підтримка “Опозиційної платформи – За життя” якщо не зашкалює, то зростає досить швидкими темпами, і це підтверджується даними соціології”, – сказав Валентин Землянський.

Джерело

COVID-19 Live