fbpx
Люди по всьому світу продовжують надавати перевагу паперовим книгам над електронними. І це навіть під час глобальної цифровізації та року пандемії, коли книжкові магазини були змушені зачинятися через карантин.

Це показують дані опитування Statista’s Advertising & Media Outlook, яке провели протягом 2020 року, а також пише World Economic Forum.

Так, наприклад, у США, де електронні книги дуже популярні, тільки 23% населення купили їх минулого року. Ще 45% віддали перевагу паперовим книгам. Найвищий розрив у Німеччині: там паперові книги купували у 2020 році 58% населення, а електронні — тільки 10,4%.

Ця діаграма показує, скільки відсотків населення в різних країнах світу купували друковані, а скільки — електронні книги. Найпопулярнішими електронні книги є в Китаї.

Дослідники зазначають: такі показники демонструють, що електронні книги можуть доповнювати видавничу галузь і функціонувати разом із нею, а не заміняти її.

Чому це важливо?

У зв’язку з масовим поширенням смартфонів, планшетів та електронних книг останніми роками багато хто пророкував, що друковані книги скоро відійдуть у минуле. І хоча справді люди використовують свої гаджети для читання, вони продовжують користуватися і паперовою продукцією, коли справа доходить до читання книг.

Згідно з даними Statista Advertising & Media Outlook, поширення електронних книг, як і раніше, значно відстає від друкованих у всьому світі.

Джерело

COVID-19 Live