fbpx

За змішану форму, яка поєднуватиме навчання в класах і дистанційне навчання, висловилися 19% опитаних.

Діти повинні ходити на заняття в школу, незважаючи на епідемію коронавірусу. Такої думки дотримується 72% опитаних соціологічною групою Рейтинг, що опублікувала результати дослідження.
 
За змішану форму, яка поєднуватиме навчання в класах і дистанційне навчання, висловилися 19%, повністю дистанційну підтримали лише 5% опитаних.
 
 
Відвідування шкіл більше підтримують на сході країни – 79%, у центральних областях – 69%. За традиційне навчання висловилося 80% людей, які вважають себе бідними, із середнім достатком – 68% і 69% які вважають себе багатими.
 
 
Вплив карантину на навчання 74% опитаних оцінюють негативно. На їхню думку, в результаті весняного загального карантину успішність дітей у школах знизилася, не помітили різниці 14%, успішність покращилася у 4%.
 
В новому навчальному році 66% вважають, що успішність школярів знизиться через карантин, 18% думають, що не зміниться і 8% сподіваються на поліпшення.
 
 
До введення карантинних обмежень у школах 40% опитаних
ставляться негативно, 30% – позитивно, 22% – нейтрально.
 
 
 
При цьому 51% вважає введені Кабміном заходи оптимальними, 24% – занадто жорсткими, 11% – занадто м’якими.
 
 
 
Опитування проводилося з 1 по 5 вересня по всій Україні. Опитано 2500 осіб віком від 18 років і старше. Похибка не більше 2%.
 
Як повідомлялося раніше, в Київській області 14 шкіл повністю або частково перевели на дистанційне навчання у зв’язку зі спалахами коронавірусу серед учнів і вчителів.
 
Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що онлайн-школа – це не вихід. У той же час, Україна готова до переходу на онлайн-формат навчання, якщо буде велика хвиля захворюваності COVID-19, зазначив глава держави.
 
COVID-19 Live