fbpx

Виборці залишаються зосередженими на війні в Україні і хочуть, щоб Сполучені Штати зробили більше. 

Переважна більшість, 85%, стверджують, що те, що відбувається під час війни, має значення для життя в США , згідно з новим національним опитуванням Fox News, опублікованим у середу. Це відчуття невідкладності не змінилося з березня і включає 51% тих, хто каже, що це має велике значення. 

Також зберігається бажання допомогти українцям: 62% кажуть, що США мають робити більше у своїй боротьбі з Росією .

Водночас виборці висловлюють оптимізм щодо ситуації, оскільки 71% вважають з певною ймовірністю те, що Україна переживе вторгнення і залишиться вільною країною, а ще 72% схвалюють роботу , яку виконує   президент України Володимир Зеленський .

У наші дні двопартійної згоди щодо України більше, ніж в багатьох питаннях. Наприклад, понад 8 з 10 демократів , незалежників і республіканців вважають, що те, що відбувається в Україні, має значення тут, вдома, і значна більшість схвалює роботу Зеленського.

Погляди на реакцію президента Байдена на вторгнення негативні на шість пунктів: 44% виборців підтримують і 50% не схвалюють. Це покращення порівняно з березнем, коли вони були на 12 пунктів (42-54%). Його рейтинги в порівнянні з Росією занижують на 16 пунктів (39-55%), покращення порівняно з мінус 21 пунктом місяць тому (38-59%).

Байден також отримує чисті негативні оцінки щодо зміни клімату (-12), зброї (-23), економіки (-25), злочинності (-26), імміграції (-29) та інфляції (-39). Пандемія залишається єдиною проблемою, де він отримує позитивну оцінку: 49% схвалюють і 47% не схвалюють.

Загалом 45% виборців схвалюють роботу, яку Байден виконує на посаді президента, а 53% – не схвалюють.

8 з 10 (80%) виборців надзвичайно або дуже стурбовані вторгненням в Україну, що робить це головною проблемою, поряд з майбутнім країни (87%), інфляцією (87%), майбутнім американської демократії ( 84%), політичні розбіжності (81%) та злочинність (79%). 

Близько трьох чвертей турбуються про те, що навчають у школах (74%), про закони про зброю (73%) та залежність від опіоїдів (72%), тоді як 7 з 10 так думають про нелегальну імміграцію (71%), аборти (69%), та заборону книг (67%). Менша частина стурбована зміною клімату (57%) та коронавірусом (55%). 

Опитування Fox News, проведене 28 квітня – 1 травня 2022 року під спільним керівництвом Beacon Research (D) і Shaw & Company Research (R), включає інтерв’ю з 1003 зареєстрованими виборцями по всій країні, які були випадковим чином обрані з національного досьє виборців і виступили з інтерв’юерами в прямому ефірі як на стаціонарних, так і на мобільних телефонах. Загальна вибірка має похибку вибірки плюс-мінус три відсоткові пункти. 

Джерело

COVID-19 Live