fbpx

За ними йдуть греки (54%), італійці (50%) й іспанці (50%). 

Мережа Euroskopi провела опитування щодо повномасштабного вторгнення в Україну в дев’яти країнах Євросоюзу – у Португалії, Австрії, Нідерландах, Польщі, Іспанії, Франція, Німеччині, Італії та Греції. Значна частина опитаних хоче якнайшвидшого завершення війни в Україні, навіть якщо для цього нам доведеться пожертвувати своїми територіями, про це свідчать опубліковані результати. 

Підтримують таке рішення насамперед австрійці та німці – 60%, за даним опитування. За ними йдуть греки (54%), італійці (50%) й іспанці (50%). 

А ось голландці, португальці та поляки проти цієї ідеї: у Нідерландах 48% громадян не підтримують такий сценарій, у Португалії 45%, а у Польщі 42%. 

При цьому 56% мешканців цих країн підтримують надання Україні зброї. 

Найменше думки респондентів розділяються в питанні уваги до біженців. Майже третина, а саме 28% опитаних, вважають, що найбільше біженцям допомагає Польща.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що на Заході все ще точаться дискусії щодо того, як могла б закінчитися війна Росії проти України, адже досі є ті, хто вважає, що її можна заморозити. Саме це й гальмує процес надання нам необхідного озброєння. В тому числі й танків. 

#Україна #війна #європейці

Джерело

COVID-19 Live