fbpx

Опитування Associated Press, опубліковане у понеділок, 28 березня, показує, що більшість американців хочуть жорсткішої позиції уряду США щодо Росії. Водночас американці побоюються, що рф використає ядерну зброю.

Згідно з опитуванням Associated Press, опублікованим у понеділок, 28 березня, більшість американців вважають, що позиція адміністрації Байдена щодо російського вторгнення недостатньо жорстка і підтримують введення «ефективних» санкцій, навіть якщо економіка США постраждає. При цьому аж 88 відсотків респондентів боїться, що росія використає ядерну зброю.

Згідно з дослідженням Центру досліджень зв’язків із громадськістю Associated Press-NORC, 56 відсотків з опитаних вважають, що реакція президента на російське вторгнення була недостатньо жорсткою, і 56 відсотків вважають, що санкції США мають бути «максимально ефективними», навіть якщо вони впливають на економіку США.

При цьому аж 68 відсотків респондентів підтримує введені досі обмеження, 64 відсотки – постачання зброї в Україну, і 67 відсотків – прийом українських біженців.

Опитування також свідчить про широке занепокоєння щодо використання росією ядерної зброї. Аж 88 відсотків – у тому числі 60 відсотків «дуже» чи «надзвичайно» стурбовані тим, що росія хоче використовувати таку зброю в Україні, 81 відсоток – в іншій європейській країні і 75 відсотків – проти США.

Джерело

COVID-19 Live