fbpx

У черговому анонімному опитуванні портал ain.ua дізнавався, як часто читачі використовують оплату частинами при покупках. Як показало дослідження, цей спосіб купівлі є досить розповсюдженим — це підтвердили понад 70% респондентів.

Результати дослідження. За результатами опитування, купівля товарів за допомогою послуги «Оплата частинами» є популярним способом серед читачів. Загалом, нею користуються 75,2% респондентів. З них 38,6% обирають оплату частинами часто, а 36,6% – інколи.

На яку суму купують:

  • найчастіше опитані читачі обирають оплату частинами для покупок вартістю понад 10 тис. грн — 59%;
  • на другому місці за затребуваністю послуги — оплата товарів від 3 тис. до 10 тис. грн. Це підтвердили 37,4% респондентів.

Згідно з коментарями опитаних, оплату частинами частіше оформлюють клієнти monobank та «ПриватБанк».

Що купують? Відповідно до результатів дослідження, через оплату частинами опитані найчастіше купують побутову техніку (48%) та ґаджети (45,1%). 5,8% покупок з послугою припадають на категорію «Інше».

Альтернативи. Як альтернативу оплати частинами, 59,3% опитаних читачів найчастіше купують товари за повну ціну. При цьому, 38,6% обирають розстрочку. Цікаво, що купівля в кредит є найменш розповсюдженим способом — ним користуються лише 2,1% респондентів.

Джерело

COVID-19 Live