fbpx

Український інститут майбутнього дослідив соціально-політичні настрої мешканців Одеси

Дані дослідження соціально-політичних настроїв одеситів опублікував Український інститут майбутнього. За результатами цього дослідження виявилося, що одесити вважають неправильним те, що відбувається в країні і місті, не вважають ефективною міську раду, не знають, чи ефективний обраний ними депутат, але довіряють меру та його партії. Найбільше хвилюються через наркотики і не знають, хто відповідає за підвищення тарифів на комунальні послуги. 

Дослідження проведено компанією “Нью Імідж Маркетинг Груп” на замовлення Українського інституту майбутнього. Опитано 1600 респондентів і на думку дослідників результати відображають думку понад 800 тисяч одеситів, повідомляє Український інститут майбутнього. 

67 відсотків одеситів вважає, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. Водночас 49% вважають, що події у самому місті Одеса розвиваються у неправильному напрямку. 

Найбільше переймаються одесити через поширення наркотиків – 45% респондентів заявили, що ця проблема турбує їх найбільше. На другому місці серед проблем, через які одесити переймаються, затори на дорогах. Поганим станом маршруток стурбовано лише 28% містян, а поганим станом пляжів – 27%. Відсутність контролю за архітектурним виглядом міста, застарілі фасади будівель також хвилюють лише 27% одеситів. 

Позитивне відношення до забудовування міста висловили 36% містян. Негативне – 58%. 

Не ефективною міську владу вважає 47% одеситів. При цьому 44% одеситів затрудняються відповісти, чи ефективний депутат, обраний у їхньому окрузі. Мера міста ефективним вважає 57% містян. Партії мера “Довіряй ділам” довіряє 61% опитаних. 

На питання, хто несе відповідальність за тарифи на комунальні послуги, 43% одеситів відповіли, що це президент. Ще 23% вважають відповідальним за тарифи прем’єр-міністра. Міського голову вважають відповідальним за тарифи на комуналку 16% одеситів. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Одеса не потрапила до ТОП-10 морських курортів України. 

Джерело

COVID-19 Live