fbpx

Станом на кінець 2021 року обсяг платежів за допомогою цифрової національної валюти женьміньбі в Китаї досяг 87,57 млрд юанів /13,78 млрд дол./, оскільки країна активізувала дослідження та використання цифрового юаня в рамках пілотного проєкту за новою формою національної валюти, розробленої Народним банком Китаю.

Загалом було оформлено 261 млн особистих гаманців для цифрового юаня, а кількість сценаріїв його застосування в експериментальному порядку перевищила 8,08 млн, повідомив представник НБК Цзоу Лань на пресконференції у вівторок.

Він сказав, що НБК продовжить просувати дослідження та розробки в галузі цифрового юаня, а також поглиблюватиме його використання в експериментальному порядку в таких сферах, як роздрібна торгівля, здійснення угод, оплата комунальних послуг, держпослуг та ін.

Китай почав докладати зусилля до розробки цифрової національної валюти з 2014 року, коли він вперше провів відповідні дослідження, за якими пішли кроки НБК зі співпраці в галузі досліджень та розробок з комерційними банками та інтернет-компаніями країни у 2017 році.

Джерело

COVID-19 Live