fbpx

Унікальна міра соціальної інтеграції відзначеного нагородами дослідника Орігена принесе значні переваги людям, які живуть з психічними розладами.

Старший науковий співробітник д-р Кейт Філіа розробила, випробувала та вдосконалила Measure Social Inclusion Measure (F-SIM16), форму самозвіту з 16 запитань, яку можна використовувати для оцінки чийогось рівня соціальної включеності.

Інструмент життєво важливий для кращого розуміння взаємозв’язку між психічним здоров’ям та соціальною включеністю, а також допомагає покращити лікування та результати для людей.

Непропорційно велика кількість людей із психічними розладами переживає соціальне відчуження, стикаючись із проблемами в ключових сферах життя, таких як житло, фінанси, працевлаштування, освіта та стосунки.

«Використання F-SIM16 у клінічних умовах може створити більш цілеспрямований та персоналізований догляд, орієнтований на потреби, і в кінцевому підсумку змінити траєкторію одужання для людей із психічними розладами», – сказав доктор Філія.

«Є багато потенційних застосувань F-SIM16, які можуть значно покращити життя. Вони включають краще розуміння динаміки між психічним здоров’ям та соціальною інтеграцією, визначення прогалин у послугах, а також інформування щодо розробки політики та реформування послуг для покращення соціальної інтеграції та здоров’я та благополуччя людей з психічними захворюваннями. ”

Хоча існують інші заходи соціальної інтеграції, F-SIM16 є унікальним у тому, що поєднує міцну теоретичну базу зі значним внеском від людей із життєвим досвідом психічного розладу на чотирьох етапах дослідження.

На останньому етапі брали участь 506 учасників, що призвело до зменшення кількості запитань F-SIM зі 135 до 16, причому чотири запитання стосувалися кожної з чотирьох визначених пріоритетних сфер життя: житло та сусідство, фінанси, працевлаштування та освіта та соціальна участь. і відносини.

Робота доктора Філії над F-SIM16 була відзначена нагородою за найкращу дослідницьку роботу від Товариства досліджень психічного здоров’я, премією TheMHS Early Career Research in Mental Health Award за передовий досвід, а також визнанням наукового вченого 2021 року.

Джерело

COVID-19 Live