fbpx

Невакциновані люди ризикують опинитися в лікарні з коронавірусною інфекцією у 23 рази частіше, ніж ті, хто отримав додаткове третє щеплення. У США оприлюднено нові дослідження впливу штаму «Омікрон».

У дослідженні Центру з контролю та профілактики захворювань США (CDC), на основі даних про стаціонарне лікування в окрузі Лос-Анджелес у період широкого поширення «Омікрону» говориться, що рівень госпіталізації був «стабільно найвищим» серед невакцинованих людей.

«Станом на 8 січня 2022 року показники захворюваності на коронавірус та госпіталізації в окрузі Лос-Анджелес серед нещеплених осіб були вищими у 3,6 та 23 рази відповідно, ніж у повністю щеплених додатковою дозою, а також вищими у 2 та 5,3 рази відповідно , ніж серед повністю щеплених без ревакцинації», – йдеться у документі.

Крім того, протягом всього періоду спостережень, госпіталізація до відділень інтенсивної терапії (ОТІ), переведення на ШВЛ та летальні наслідки, як і раніше, частіше зустрічалися серед нещеплених осіб, ніж серед повністю щеплених людей, з ревакцинацією або без неї.

Нагадаємо, в Україні вже другий тиждень фіксується зниження тижневої кількості проведених вакцинацій від COVID-19. Найнижчі показники за останні 7 днів у розрахунку на 100 тисяч населення зафіксовані у Хмельницькій, Волинській, Миколаївській, Івано-Франківській та Запорізькій областях.

Джерело

COVID-19 Live