fbpx

Виявляється, що не все так ідеально. 

Автомобільні експерти зробили несподіване відкриття про електромобілі.

Все більше країн світу заявляють про намір заборонити продаж нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в найближчі десятиліття, але наукові дослідження показують, що такий крок не допоможе екології.

Як повідомляє Daily Mail, електромобілі, під час детального вивчення всіх аспектів їх виробництва і експлуатації, виявляються не таким вже екологічним видом транспорту.

Зазначається, що в дослідженні, проведеному на замовлення Honda, Aston Martin, Bosch і McLaren, фахівці наочно показали, що електромобілі на стадії виробництва виділяють більше вуглекислого газу, ніж традиційні автомобілі.

Так, випуск електричного Polestar 2 призводить до появи 24 тонн вуглекислого газу, а виробництво Volvo XC40 “обходиться” всього в 14 тонн. Водночас, на Polestar 2, який спочатку на 63% “брудніше”, треба проїхати не менше 78 тисяч кілометрів, щоб вуглецевий слід електромобіля виявився менше, ніж у машини з бензиновим або дизельним мотором. Аналогічна ситуація і порівняно з обсягами викидів під час виробництва хетчбека Volkswagen Golf і його електричної версії Volkswagen e-Golf.

Раніше шведський виробник електромобілів Polestar повідомив, що транспортні засоби з електричною силовою установкою залишають більший “вуглецевий слід”, ніж традиційні автомобілі з ДВЗ. В процесі експлуатації транспорту ситуація змінюється лише за дотримання низки умов.

Джерело

COVID-19 Live