fbpx

Залученість до інтернету старшого покоління зростає, тому маркетологи повинні навчитися з ними спілкуватися.

Стаття для тих у світі маркетингу, хто зосереджений на демографічній групі віком від 18 до 49 років.

В світі приблизно 70 мільйонів людей старшого покоління, так званих “бумерів”, живуть і часто працюють довше, складаючи більшу частину населення, ніж будь-коли раніше. І ці люди віком від 56 до 74 років більш підковані в техніці та підключені до соціальних мереж, ніж більшість думає. 

«Наше вичерпне дослідження чітко ілюструє, що люди похилого віку не є єдиним монолітом», — сказав Ден Галлахер, керівник стратегії бренду та дослідження рекламної фірми DTC Rain the Growth Agency, яка створила три різні маркетингові профілі бумерів. «Відкриття ставлення та поведінки для створення релевантності бренду та стимулювання взаємодії з підключеними бумерами – це просто чудовий бізнес».

Є три сегменти цього покоління:

  • консерватори-ностальгіки,
  • просто люди похилого віку
  • прогресивні бумери.

Всі ці групи мають дуже різні способи життя . У той час як перша категорія, як правило, є найстарішою та найімовірнішою на пенсії, більше половини двох останніх категорій зробили покупку в Інтернеті за останні 30 днів, взяли активну відпустку та підтримували зв’язок з друзями та родиною у Facebook.

І хоча кабельне телебачення залишається чудовим способом охопити їх усіх, остання категорія дає «величезні можливості для інклюзивних брендів», — сказав Галлахер. 

«Вони заможні. Вони використовують технології у своєму повсякденному житті. Вони проводять дослідження в Інтернеті і також роблять покупки там».

Тому скидувати з рахунку цю велику авдиторію не те що не можна – їх треба також враховувати в складанні рекламних та маркетингових кампаній для розширення вашого бізнесу.

Джерело

COVID-19 Live