fbpx

Увага українців до такого виду розваг, як спортивний беттінг, не зменшується навіть під час війни.

В той час, як у нашій країні спортивні події поставлено на паузу, громадяни продовжують цікавитись світовим спортом, а завдяки розвитку технологій та доступності інтернету – укладати парі в букмекерських конторах. Аналітики порталу Кодес проаналізували ринок беттінгу України та оцінили популярність букмекерських ставок.

Ситуація на ринку беттінгу

Україна стала новим гравцем на мапі гемблінг-індустрії в 2020 році, коли президент Зеленський підписав закон про легалізацію азартних ігор. До цього сектор був під забороною протягом 11 років.

Запуском реформи легалізації пояснюється зростання інтересу до вітчизняного ринку з боку найбільших операторів Європи та світу, а судячи зі статистики використання промокодів Фан Спорт з і безпосередньо бетторів.

Цікаво, що українці цікавляться достатньо різноплановими ставками. Зокрема, аналізуючи статистику активації промокодів Betboom від бетторів цікавить футбол, баскетбол, теніс, волейбол, кіберспорт. Букмекери приймають ставки і на інші події:

  • вибори глави держави;
  • музичні змагання та премії (Євробачення, Греммі);
  • переможців у сфері кіноіндустрії (Оскар) і т.п.

В умовах війни при обмеженій кількості спортивних та інших подій найбільше уваги в плані букмекерських ставок серед українців має конкурс Євробачення та півфінальний матч футбольної збірної України з Шотландією в рамках плей-офф ЧС-2022.

Українські легальні букмекери

Профільний закон, котрий легалізував букмекерську діяльність в Україні, прийняли в 2020 році, а першу ліцензію КРАІЛ видала тільки у 2021 році. Першим легальним букмекером став бренд Parimatch, який залишався єдиним легальним оператором до початку 2022 року.

На початку поточного року ще два букмекери отримали українську ліцензію – Vbet та Фан-Спорт. А 30 березня національний регулятор розглянув з позитивним рішенням також заявку БК 1xBet.

Тобто поступово легальний букмекерський ринок поповнюється операторами, а значить у бетторів з’являється більший вибір в пошуку найвигідніших умов для заключення парі. Якщо влада вирішить нагальне питання зміни оподаткування, на вітчизняний ринок прийдуть і світові гіганти.

Зокрема, ще кілька місяців назад можливість виходу на український ринок розглядали Bwin, Ladbrokes, Sportingbet.

Якщо представники влади і бізнесу знайдуть оптимальний механізм регулювання та розвитку індустрії ставок на спорт, зовсім скоро українці зможуть користуватися послугами букмекерів зі світовим ім’ям.

Джерело

COVID-19 Live