fbpx

92% населення світу в Інтернеті використовують смайли, але які смайли ми використовуємо?

Згідно з даними, зібраними консорціумом Unicode, неприбутковою організацією, відповідальною за оцифровку мов світу, на «Сльози радості» припадає понад 5% усіх використання смайлів (єдиний інший символ, який наближається, це ❤️).

Десять найпопулярніших смайлів, які використовуються у всьому світі, – це 😂 ❤️ 🤣 👍 😭 🙏 😘 🥰 😍 😊.

Ця колекція переважно позитивних настроїв може здатися знайомою — вона не дуже відрізняється від 2019 року. Незважаючи на нескінченно креативність і різноманітність світу, 100 найкращих смайлів складають ~82% загальної кількості емоджі.

І все ж…. Є всього 3663 емодзі. Отже, чому Unicode Emoji продовжує розглядати пропозиції та додавати нові? 😵‍💫

Це екзистенційне питання хвилює Unicode Emoji 👻. Отже, вони вирішили зрозуміти популярність на більш детальному рівні: які емодзі найчастіше використовуються? Що в них спільного? У нас занадто багато одного типу, але недостатньо іншого? Як ми інтерпретуємо стрибок з 83 точок (з 97 до 14!) у використанні «Благаюче обличчя» 🥺?

Які емодзі найчастіше використовуються?

Шаблони смайлів досить універсальні для всіх підкатегорій — смайли з найвищим рейтингом постійно представляють кілька концепцій, тому вони використовуються в найрізноманітніших ситуаціях. Для прикладу розглянемо емодзі одягу. Зверху використовується корона 👑, тоді як смайли, які збирають павутину на вашій клавіатурі, здається, не мають небуквального використання (наприклад, сумка-клатч 👝, лабораторний халат 🥼 і плоский черевик 🥿).

Ось невелика вибірка смайлів, які є найкращими у своєму класі:

 • 🚀 Ракетний корабель, знайдений в «Транспорт-повітрі», символізує прогрес і передчуття великих змін.
 • 💪 Зігнуті біцепси — це найпопулярніші смайли частин тіла (ця підкатегорія виключає руки) і зазвичай використовується для вказівки на силу, успіх, подолання боротьби, вправи, похизування, вихваляння або закатання рукавів, щоб отримати вакцину.
 • 💐 Букет рослин-квітів на всі випадки життя: поздоровлення, урочистості та стосунки багатьох різновидів, платонічних чи романтичних.
 • 🦋 Метелик — найпоширеніший емодзі тварин (знаходиться в підкатегорії «Тварина-Жук»), що представляє зміни, красу, природу та трансформацію.
 • 🤸 Людина, яка займається візком, можливо, не найпопулярніший вид спорту в світі, але це найпопулярніший вид спорту, який наводить на думку про щастя та радість.

Більшість підкатегорій не є ні повністю популярними, ні непопулярними, за винятком цих повністю популярних підкатегорій:

 • Усміхнене обличчя 😀 😃 😄 😁 😆 😅 🤣 ​​😂 🙂 🙃 😉 😊 😇
  … і більшість рук. (Руки та смайлики, швидше за все, увійдуть у 100 або 200 найбільш часто використовуваних смайлів.)
 • Підкатегорія «Рослина-квітка» невелика за розміром і домінує в усій категорії «Тварини та природа». Це може свідчити про те, що менше означає більше, особливо якщо смайли мають широку привабливість.
 • Емоції 💋 💌 💘 💝 💖 💗 💓 💞 💕 💟 ❣ 💔 ❤ 🧡 💛 💚 💙 💜 🤎 🖤 🤍 💯 💢 💥 💫 💦 💨 🕳 💣 💬 👁️🗨️ 🗨 🗯 💭 💤 б бути переважною і послідовно популярний, якби це було тільки серця.

Найменш популярна підкатегорія?

Прапори країн. Вони представляють найбільшу колекцію (258 емодзі!), але використовуються найменше. Тварини і ссавці – наступна за величиною підкатегорія (53 емодзі!). Враховуючи, що нові смайли повинні продемонструвати, що вони не є надто специфічними і потребують відкриття нових основ, це говорить про те, що смайли тварин знаходяться на рівні насиченості.

Ці дані є потужним сигналом для кодування меншої кількості конкретних понять, як-от прапорці, і менш одноразових об’єктів, як-от шапочки для душу. І замість цього зосередитися на глобально релевантних, добре встановлених комунікативних концепціях.

Як емодзі змінюються в ранзі з 2019 по 2021 рік

Як 2021 рік у порівнянні з 2019 роком?
Більшість смайлів залишаються досить близькими до своїх рейтингів у 2019 році в 2021 році за кількома помітними винятками.

 • 2019: 😂 ❤️ 😍 🤣 😊 🙏 💕 😭 😘 👍
 • 2021: 😂 ❤️ 🤣 👍 😭 🙏 😘 🥰 😍 😊

Бачите різницю? Подивіться уважно. Ви можете пропустити це.

Так, 💕 більше не входить у першу десятку, але його заміна 🥰 опинилась на 16-му місці. Якщо ви прагнете кардинальних змін, у Топ-200 є ще більші стрибки — найбільше здобули 🎂 (113 до 25) 🎈 (139 до 48) та 🥺 (97 до 14). Смайли «Благання обличчя» — як і багато інших смайлів, доданих у 2018 році — до 2021 року зазнали значних змін у рейтингу.

І, звичайно, COVID продовжує залишатися частиною нашого повсякденного життя, коли ми вступаємо в 2022 рік. Незважаючи на те, що смайли, пов’язані зі здоров’ям, використовуються частіше, лише 🥵 та 🥴 вдалося увійти до 100 найкращих у 2021 році.

😷 піднявся зі 186 до 156, а лише 🦠 щойно потрапив до Топ-500. Це відображає величезну кількість смайлів, які ми використовуємо, і різноманітність ситуацій, у яких ми їх використовуємо, а також багато різних функцій, які вони виконують у нашому онлайн-житті: глобальна пандемія, яка змінила наш спосіб життя мало вплинуло на те, як ми висловлюємо себе в Інтернеті 😂 ❤️ 🎉 🥳 🍕 🌮.


Підкомітет Unicode Emoji оновлює стандарт Unicode, використовуючи різноманітні критерії, одним з яких є моделі використання емодзі, наприклад частота. Дані, використані в цій статті, ми зробили загальнодоступними для завантаження. Він включає смайли, ранжовані за частотою у 2019 та 2021 роках. Будь ласка, зверніть увагу: початковий рейтинг нових смайлів не вказує на їхній справжній рейтинг, оскільки у них було менше часу, щоб визначити свою позицію. Таким чином, ми включили лише дані для смайлів, які були в публічному використанні протягом щонайменше року, щоб закріпитися, щоб переконатися, що зміна рейтингу відображає справжнє використання.

Рейтинг Emoji заснований на середній частоті використання в кількох джерелах. Зверніть увагу, що варіанти статі та тону шкіри об’єднані в один репрезентативний елемент, щоб дати більш чітке уявлення про те, як часто використовується загальна концепція кожного емодзі. Наприклад, частоти 👩🚀👩🏻🚀👩🏼🚀👩🏽🚀👩🏾🚀👩🏿🚀 і 👨🚀👨🏻🚀👨🏼🚀👨🏽🚀👨🏾🚀👨 🏿‍🚀 об’єднані та представлені за допомогою 👩‍🚀.

Зауважте, що нові смайли, як правило, використовуються менше, оскільки часто потрібен час, щоб вони стали широко доступними на всіх пристроях.

Щасливого створення смайлів!

Джерело

COVID-19 Live