fbpx

Результати всеукраїнського опитування оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук Освітній омбудсмен Сергій Горбачов: 78% батьків на Сумщині проголосували за дистанційне навчання для своїх дітей, незалежно від того, чи обладнані заклади освіти укриттями, чи ні

“Ми опрацьовуємо опитування для батьків, які знаходяться в Україні, і будемо поступово ділитися з вами його результатами. Участь в опитуванні взяли 25230 батьків здобувачів освіти, які знаходяться в Україні”, – зазначив Сергій Горбачов.

Згідно з інфографікою, представленої освітнім омбудсменом, у Сумській області 78% батьків обрали для своїх дітей дистанційну форму навчання. 6% опитаних проголосували за очну форму навчання. Інші з тих чи інших причин ще не обрали, як хочуть, щоб навчалися їхні діти.

Загалом по Україні, за його словами, 61,6% батьків (15 533 респонденти з 25230) вважають, що не варто розпочинати очне навчання в закладі освіти, навіть якщо безпекова ситуація дозволяє це робити та є відповідно облаштовані укриття.

Ще 13,3% батьків (3358 з 25230) не знають, чи варто розпочинати очний освітній процес за таких умов.

І лише 25,1% (6 339 респондентів) батьків переконані, що якщо заклад освіти знаходиться на безпечній території та у ньому наявне відповідно облаштоване укриття – навчання необхідно організовувати очно – в закладі освіти.

#освіта #школа #війна #навчальнийрік2022

Джерело

COVID-19 Live