fbpx

Серед молодого покоління росії провели цікаве опитування і з’ясували, як ставиться ця група населення до війни, що розв’язав їх президент

Для росіян провели чергове опитування щодо того, чи хочуть вони нової так званої “спецоперації” в інших країнах.

Опитування провели для молодого покоління росіян. Запитання від журналістів звучало так: “Чи хочете ви розпочати “спецоперацію” у Швеції чи Фінляндії?”. Ведоролик розмістили у Telegram-каналі радника міністра внутрішніх справ України “Pravda Gerashchenko”.

Відповіді були різні, але в цілому всі схилялися до однієї думки – молоді люди категорично не хочуть чергової “спецоперації”. За словами хлопців, злочини армії рф на території України вже вплинули на їхнє життя. Деякі навіть безпосередньо назвали “спецоперацію” війною і повним абсурдом, не побоявшись кримінального покарання, яке може їм загрожувати.

“Чесно кажуть, мені вистачає вже однієї “спецоперації”, яка досить сильно вплинула на моє життя”, “Це абсурд. Слово “спецоперація” відразу зараз прирівнюється до абсурду, тому ні”, “Це злочин проти людства. Так не можна робити, це повний пі*дець, хлопці. Не можна це підтримувати. Війна – це огидно”, – сказали хлопці на відео.

Варто відзначити, що на відміну від молодого покоління, більш дорослі росіяни схиляються до того, що їх президент чинить правильно, і всіляко підтримують війну в Україні. Завдяки російській пропаганді вони дійсно вважають, що українців потрібно “звільняти” від уявних нацистів.

“Вони усвідомлюють, що платити за імперські амбіції бункерного фюрера доведеться їм – розрухою і тотальною ізоляцією від світової спільноти”, – прокоментували в Telegram-каналі.

Джерело

COVID-19 Live