fbpx

Президент компанії Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) мільярдер Бернар Арно направив п’ять мільйонів євро до Інституту Пастера в Ліллі на дослідження молекули проти вірусу SARS-Cov-2.

Зазначають, що дослідникам з Інституту Пастера в Ліллі, які протягом шести місяців шукають вакцину проти коронавірусу, вдалося виявити молекулу, яка надзвичайно ефективна проти вірусу SARS-Cov-2. Про це розповіли на офіційному сайті Інституту.  

Для продовження роботи над розробкою вакцини дослідники готуються до запуску масштабного клінічного випробування. Воно спрямоване на перевірку ефективності молекули для протидії COVID-19.

Що потрібно знати про Бернара Арно?

  1. Бернар Арно – французький підприємець, володіє контрольним пакетом транснаціональної компанії LVMH Moët Hennessy — Louis Vuitton S.A., до якої входять бренди: Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Guerlain, Moët & Chandon, Hennessy, Chaumet та інші. Штаб-квартира розташована в Парижі.
  2. У 2018 році став найбагатшою людиною Європи за версією журналу Forbes.
  3. 16 квітня 2019 року родина французького бізнесмена-мільярдера Бернара Арно і LVMH Group виділили 200 млн євро на відновлення постраждалого від пожежі Нотр-Дам де Парі.
  4. Командор ордену Почесного легіону.
  5. За версією журналу Forbes статок Бернара Арно на 2019 рік оцінюється у 76 млрд доларів.
  6. Наразі Арно має статок у розмірі 107 млрд доларів та займає 2-е місце в світі за величиною особистого капіталу.

Джерело

COVID-19 Live