fbpx

20квітнякомпанія Microsoft опублікувала нове дослідження активності мозкових хвиль, в якому вивчається позитивний вплив перерв між нарадами. Work Trend Index демонструє, що час, який витрачається на зустрічі та наради, невпинно зростає. Сьогодні час, що займають робочі зустрічі знаходиться на рекордно високому рівні. А з минулого року цей показник виріс майже втричі. Також на 10 хвилин виріс показник середнього часу зустрічей, з 35 до 45 хвилин. Дослідження вказує на те, що зустрічі, які проводяться одна за одною, викликають стрес та суттєво впливають на можливість якісно виконувати свою роботу. Задля розв’язання цієї проблеми, компанія презентувала нову функцію Microsoft Outlook, що дозволяє робити необхідні та важливі перерви.

Дослідження містить 3 ключових ідеї про те, як перерви можуть знизити рівень стресу, покращити здатність зосереджуватись та залишатись залученим протягом усього робочого часу.

3 ключові ідеї від Microsoft

  1. Перерви дозволяють мозку «перезавантажитися», зменшуючи кумулятивне накопичення стресу під час зустрічей.
  2. Зустрічі, що проводяться одна за одною, можуть знизити здатність зосереджуватися і взаємодіяти з колегами.
  3. Безперервне перемикання між зустрічами може стати джерелом сильного стресу.

Microsoft Outlook - Календар - Налаштування

Ґрунтуючись на результатах досліджень, які визначили час перерв, необхідних мозку, компанія презентувала оновлення Microsoft Outlook. Тепер, українські організації, що використовують популярний поштовий сервіс зможуть встановлювати розклад для усіх співробітників. Він автоматично робитиме короткі перерви між зборами, нарадами та зустрічами. Слідуючи інструкціям, співробітники також можуть вносити зміни в заплановані зустрічі.

Незалежно від того, чи використовується ця функція компанією або індивідуально, вона має персональні налаштування та містить опції для скорочення 5, 10 або 15 хвилин від зустрічей – наприкінці або на їх початку. А також дає змогу налаштувати тривалість наради – наприклад, 30-хвилинні зустрічі починаються з затримкою на 5 хвилин, а годинні — на 10.

Microsoft Outlook

У міру того як економіка переходить до гібридного формату роботи, Microsoft фокусується на використанні технологій, з метою поліпшення якості цифрової праці. Мільйони людей щодня використовують Microsoft Outlook і Teams. І є надія, що ця невелика зміна буде значущим фактором та призведе до позитивних змін в компаніях по всьому світу.

Джерело

COVID-19 Live