fbpx

Понад 35% людей, незалежно від статі, мають захворювання, придбані на роботі.

Людина, яка проводить в сидячому положенні по 11 годин на добу, помре протягом найближчих трьох років на 40% ймовірніше, ніж та, що сидить не більше 4 годин щодня. Та що там – рядові 8 годин, проведені в офісному кріслі, підвищують ризик передчасної смерті на 15%, з’ясували вчені.

Люди, змушені сидіти протягом довгого часу, нерідко страждають хронічними недугами. Вчені провели дослідження, в ході якого встановили найчастіші захворювання на які страждають працівники офісів.

Якщо робота людини пов’язана з комп’ютером (а в наш час майже все комп’ютеризовано, і без цього гаджета мало хто обходиться), то є ризик зниження гостроти зору, або синдром сухого ока.

Порядку 35% людей, незалежно від статі, мають захворювання, придбані на роботі, повідомляють дослідники. Найчастіше мова йде про головні болі, що переходять в мігрень.

Сидяча офісна робота призводить до серцево-судинних хвороб, від яких сьогодні вмирає велика кількість людей. При дефіциті руху кров погано насичується киснем, який потрібно для роботи серцевого м’яза. Та й постійне перебування в приміщенні достатньому надходженню кисню теж не сприяє.

На болі в спині скаржаться більшість офісних працівників. Безліч захворювань, про які може йти мова в даній ситуації, об’єднали під словом «остеохондроз». Болі в спині нерідко з’являються в результаті м’язових спазмів.

Найчастіше проблеми зі спиною мучать жінок, а також тих, хто курить. Звичайно дуже велике значення має незручне робоче місце.

Ще одна проблема стосується тільки чоловіків. При сидячому способі життя різко зростає ризик розвитку захворювань простати. Через застій крові в районі цього органу починаються запальні процеси. У фіналі можуть розвинутися багато неприємних хвороб, цілком невинна з яких – еректильна дисфункція (або імпотенція).

Джерело

COVID-19 Live