fbpx

За даними опитування, 64% мешканців різних країн вважають зростання температури повітря у світі кризою, що потребує негайної відповіді

Про це йдеться у дослідженні Програми розвитку ООН та партнерів — Оксфордського університету та низки неурядових організацій, передає”ДС”.

За даними дослідження, 64% опитаних вважають зростання температури повітря кризою, яка потребує негайної відповіді. Серед більш молодих людей ця цифра становить майже 70%.

Думки щодо дій для боротьби зі змінами клімату відрізняються в залежності від місця проживання. Найчастіше називали захист лісів та природних місць існування (54% респондентів). Також серед варіантів вказували активний перехід до використання сонячної та вітрової енергії, впровадження екологічно безпечних методів у сільському господарстві, збільшення інвестицій в “зелені” підприємства і робочі місця.

“Результати опитування ясно показують, що термінові заходи по боротьбі зі зміною клімату користуються широкою підтримкою людей у ​​всьому світі, незалежно від національності, віку, статі та рівня освіти”, — зазначив адміністратор ПРООН Ахім Штайнер.

В опитуванні взяли участь близько 1,22 млн респондентів з 50 країн.

Джерело

COVID-19 Live