fbpx

87% українців вважають, що підвищення тарифів на газ, електроенергію і опалення є необґрунтованим і ніяк не пов’язане з нинішньою економічною ситуацією, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром “Соціальний моніторинг” 15-25 січня.

Згідно з результатами соцопитування, представленими в прес-центрі агентства “Інтерфакс-Україна” в понеділок, 87% респондентів вважають, що підвищення тарифів на газ, електроенергію і опалення, яке почало діяти з січня 2021 року, є необґрунтованим і ніяк не пов’язане з нинішньою економічною ситуацією, 6% вважають підвищення тарифів обґрунтованим і продиктованим економічною ситуацією, а 7% не змогли відповісти на запитання.

Крім того, 59,3% опитаних вважають, що уряд прем’єр-міністра Дениса Шмигаля має бути відправлений у відставку через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, 21,3% вважають, що не треба відправляти уряд у відставку, а 19,4% не змогли відповісти на запитання.

Опитування проводилося з 15 по 25 січня 2021 року. Вибірка – 3014 респондентів, яких опитували методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондента. Похибка – 1,1-1,9%.

Джерело

COVID-19 Live