fbpx

У компанії розраховують, що капсула рухатиметься зі швидкістю понад 1000 км/год

Компанія Virgin Hyperloop вперше випробувала свою надшвидкісну транспорту систему з любдьми на борту. Про це повідомляє Engadget.

По 500-метровій ділянці труби на об’єкті DevLoop в Неваді була запущена капсула з двома пасажирами. Ними стали співзасновник компанії Джош Гігель і керівниця відділу пасажирських перевезень Сара Лучіан. Обидва учасники експерименту пройшли підготовку і тестування, щоб переконатися, що вони здорові і готові до поїздки.

Щоб забезпечити комфортне прискорення і гальмування, під час цього тесту швидкість капсули була обмежена значенням 172 км/год. Зазначається, що під час попередніх випробувань швидкість капсули досягала 386 км/год.

Це випробування є важливим досягненням для заснованої в 2014 році компанії Virgin Hyperloop – футуристичної транспортної системи, що являє собою підвішені на магнітному полі капсули, які рухаються по вакуумних трубах зі швидкістю понад 1000 км/год.

Нагадаємо, рік тому чільник Мінінфрастуктури Владислав Криклій заявив, що ідея “гіперлуп” – абсурдна і простіше винайти телепортацію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

Джерело

COVID-19 Live