fbpx

У Львівській області виявили незаконні сміттєзвалища

У Львівській області екоактивіст влаштував рейд Держекоінспекції щодо звалищ на території регіону. Детальніше про це розповідає прес-служба Державної екологічної інспекції України в Facebook.

Повідомляється, що екоактивіст став ініціатором рейду Держекоінспекції, розслідувавши місця незаконних звалищ сміття в місті Львів та Пустомитівському районі Львівської області. За підсумками рейду незаконне поховання сміття було виявлено в наступних місцях:

 • Вулиця Трускавецька у Львові
 • Село Холодновідка
 • Село Сороки-Львівські
 • Село Сокільники (медичні відходи)
 • Село Лисиничі (дивотні рештки)За результатами рейду Держекоінспекція України залучила фахівців відділу інструментально-лабораторних досліджень контролю інспекції, які зібрали проби ґрунту для проведення лабораторних досліджень.

  За підсумком перевірки було притягнуто до відповідальності посадову особу Сокільницької сільської ради за невиконання попередніх розпоряджень інспекції. На нього склали адміністративний протокол згідно зі статтею 188-5 кодексу України Про адміністративні правопорушення з накладенням штрафу.

  Також було складено протокол згідно зі статтею 82 кодексу України Про адміністративні правопорушення за захоронення сміття в селі Лисиничі. 

   

Джерело 

COVID-19 Live