fbpx

За підсумками дослідження європейських ринків нерухомості Urban Land Institute та PwC, на яке посилається The Times, Лондон зараз є найкращим містом у Європі для інвестицій у нерухомість. На другому місці Берлін, який у минулому році був лідером, Париж на третьому.

Дослідження складено на основі опитування 850 європейських інвесторів у нерухомість, девелоперів, кредиторів та керуючих активами.

Повідомляється, що Лондон вийшов уперед завдяки більш вигідному поєднанню ціна-якість-прибуток – в індексі прибутковості інвестиційна нерухомість Лондона випередила приблизно на 1% нерухомість із міст континентальної Європи, які йдуть безпосередньо за британською столицею.

Аналітики консалтингової компанії Henley & Partners (H&P) проаналізували з погляду зручності ведення бізнесу та життя 25 міст, які мають діючі програми надання посвідки на проживання за інвестиції.

У топ-10 найпривабливіших міст увійшли:

  1. Лондон (705,7 бала),
  2. Нью-Йорк (666,6),
  3. Сідней (647,1),
  4. Сінгапур (644,7),
  5. Цюріх (619,3),
  6. Лос-Анджелес (614,7),
  7. Барселона (598,4),
  8. Гонконг (584,9),
  9. Відень (570,8),
  10. Торонто (568).

Найменш привабливими містами, де є програми «ВНЖ за інвестиції», виявилися Куала-Лумпур (398,2), Порт-Луї (400,5) і Бангкок (402,6).

Аналізуючи лише міста, в яких діють такі програми, H&P хотіла порівняти країни, які таким чином прагнуть «залучати міжнародний капітал і таланти».

Програми «проживання за інвестиції» діє в 24 країнах.

У рейтингу наводиться по одному місту від кожної країни, тільки США представляє два міста – Нью-Йорк та Лос-Анджелес. Результат кожного міста складається з балів за десятьма категоріями, зокрема враховується добробут, освіта та безпека.

З погляду програм «проживання за інвестиції» лідерами рейтингу стали Лісабон та Відень. Відразу за трьома параметрами – заходами безпеки від COVID-19, добробутом та інфраструктурою – лідирує Сінгапур. Цюріх посів перше місце за двома пунктами – з охорони здоров’я, а також політичної та економічної стабільності. Лідером з погляду оподаткування виявився Дубай, освіти – Нью-Йорк, нерухомості – Лондон, безпеки – Сідней.

Джерело

COVID-19 Live