fbpx

В даний час дослідження і розробки вакцин в Китаї в цілому проходять успішно, чотири вакцини вже були схвалені для проведення третьої фази клінічних випробувань за кордоном.

Китайська інактивована вакцина від COVID-19 може з’явитися у продажу до кінця року.


Про це заявили у відділі пропаганди Державного комітету з питань охорони Здоров’я Китаю. У країні йдуть клінічні випробування 11 вакцин від COVID-19, чотири з них вже знаходяться на третьому етапі тестів.

«В даний час дослідження і розробки вакцин в Китаї в цілому проходять успішно, чотири вакцини вже були схвалені для проведення третьої фази клінічних випробувань за кордоном, що становить 44% від загального числа всіх клінічних випробувань третього етапу, що проводяться в світі», – повідомили в Держкомітеті «РИА Новости».

Ще кілька вакцин отримали дозвіл на проведення першої та другої фази клінічних випробувань, кілька з них вже завершили другий етап клінічних тестів. “Якщо все піде добре, то китайська інактивована вакцина може надійти в продаж вже в кінці цього року”, – сказали в комітеті.

У Китаї йде розробка відразу декількох видів вакцин. Це препарати на основі рекомбінантних білків, аденовірусного вектора, нуклеїнових кислот, інактивована вакцина і атенуїрувана грипозна вакцина.

Вакцина від коронавірусу:

Джерело

COVID-19 Live