fbpx

Українська столиця посіла 48-е місце в рейтингу міст із найкращими умовами для розвитку стартапів за версією Global Startup Ecosystem Index від StartupBlink. Натомість минулого року Київ посідав 32-е місце.

Рейтинг складається з 1 тисячі міст у всьому світі. Цьогоріч Київ, за результатами, випереджає багато інших європейських міст, зокрема Дублін, Копенгаген, Цюріх та Мілан.

У звіті Startup Ecosystem 2021 зазначають, що Київ особливо сильний центр для стартапів у сфері програмного забезпечення та даних, маркетингу та продажів, а також харчових технологій. Зазначимо, що в цих галузях у Києві вже працює понад 250 компаній.

У п’ятірку найкращих міст для розвитку стартапів цьогоріч увійшли Сан-Франциско, Нью-Йорк, Пекін, Лос-Анджелес і Лондон.

Нагадаємо, у рейтингу StartupBlink за 2019 рік Київ посів 34-е місце з тисячі стартап-міст світу, а у 2020 році — 32-е місце.

Що відомо про StartupBlink?

Це проєкт, що складає масштабну інтерактивну мапу екосистем стартапів, інкубаторів та коворкінгів, яка показує їхній стан в усьому світі.

Метою створення мапи є розвиток та об’єднання світової стартап-спільноти. Вона дозволяє фільтрувати стартапи за галуззю й розташуванням. Акселератори можна сортувати за кількістю інвестицій, які пропонуються стартапам, і за регіонами.

На мапі відзначено понад 67 тисяч стартапів, 100 акселераторів, 200 коворкінгів. Українські проєкти тут також є: лише з Києва — понад 300 компаній. 

Джерело

COVID-19 Live