Країни ЄС та світу закривають авіасполучення та наземні зв’язки з Великобританією через виявлення та розповсюдження там нового штаму COVID-19.
Такі заходи пов’язані із новою мутацією коронаіруса SARS-CoV-2, який був вперше зареєстрований у Великобританії в жовтні та швидко почав розповсюджуватись в середині грудня. Дослідження вказують на те, що новий штам може бути на 70% заразніший ніж попередній. Інфікування на новий штам коронавірусу вже зафіксовано в Італії.
Так, більшість європейських країн оперативно закрили повітряні та наземні сполучення з Великобританією, водночас українська влада мовчить.
Зазначимо, що сьогодні в Львів прилітає борт Ryanair з Лондона, на завтра запланований рейс Wizz Air. Вчора МАУ виконала два рейса із Лондона в Київ, на сьогодні запланований ще один.
Караїни які запровадили обмеження на подорожі із/до Великобританії:
- Німеччина
- Франція
- Італія
- Бельгія
- Австрія
- Нідерланди
- Ірландія
- Швейцарія
- Хорватія
- Польща
- Португалія
- Болгарія
- Данія
- Туреччина
- Канада
- Фінляндія
- Румунія
- Швеція
- Литва
- Латвія
- Естонія
- Аргентина
- Колумбія
- Марокко
- Сальвадор
- Саудівська Аравія
- Гонконг
- Чилі
- Ізраїль
- список країн постійно розширюється
Обмеження на подорожі мають різний характер, деякі країни обмежують тільки авіасполучення, деякі також залізничне чи автомобільне. Різна також й тривалість цих обмежень – від 48 годин до подальшого повідомлення.



