fbpx

Глобальна медіа-компанія Forbes опитала 65 найбагатших людей світу, щоб дізнатися, яка частина з них є частиною екосистеми криптовалюти. Згідно з результатами, 30% прямо чи опосередковано інвестували в цифрові активи.

Мільярдери люблять криптовалюту більше, ніж немільярдери

Деякі з найбагатших людей, такі як Уоррен Баффет і Джеймі Даймон, рішуче виступають проти індустрії криптовалют, обіцяючи ніколи не взаємодіяти з нею. Минулого місяця перший заявив, що не купить усі біткойни світу навіть за 25 доларів.

Однак недавнє дослідження, проведене Forbes, підрахувало, що багато інших мільярдерів не поділяють бачення Баффета. Кожен третій учасник зізнався, що має прямі або непрямі інвестиції в криптовалюту, що є вищим показником, ніж у тих, хто має статки менше ніж 1 мільярд доларів.

Приблизно 18% заявили, що виділили щонайменше 1% свого стану в клас активів, 80% заявили, що 10% їхнього портфеля становлять криптовалюти, а 3,2% інвестували більше половини свого майна. Решта 10% не інвестували безпосередньо в біткойн або альткоіни, але підтримували біржі, менеджерів або постачальників послуг, які є частиною галузі.

Варто зазначити, що одним із опитаних був співзасновник і генеральний директор FTX Сем Бенкман-Фрід. Як повідомляється, він сказав Forbes, що від 76% до 100% його капіталу конвертується в криптовалюту.

Ще одним мільярдером, що входить у цей клуб, є Марк Кьюбан. Незважаючи на спад ринку, власник команди НБА – Даллас Маверікс – показав, що його криптовалютні активи перебувають у кращій формі, ніж його технологічні акції:

«Це не відрізняється від інвестування в акції, облігації та інші активи. Підвищуються процентні ставки, зменшуються ризикові активи. Мої технологічні акції показали гірші результати, ніж моя криптовалюта».

Найбагатша людина світу також є криптоінвестором

Говорячи про багатих людей, які заінтриговані сектором цифрових активів, слід згадати Ілона Маска. Минулого літа генеральний директор Tesla повідомив, що він особисто володіє біткойнами (BTC), ефіром (ETH) і Dogecoin (DOGE).

На початку цього року він стверджував, що не розлучатиметься зі своїми криптовалютними активами. Він також зупинився на рекордній інфляції, яка панує в багатьох регіонах по всьому світу. Маск вважає, що люди не повинні тримати фіатні валюти в неспокійні часи, а замість цього зосереджуються на фізичних об’єктах:

«Як загальний принцип, для тих, хто шукає поради в цій темі, зазвичай краще володіти фізичними речами, такими як будинок або акції компаній, які, на вашу думку, роблять хороші продукти, ніж долари, коли інфляція висока».

Джерело

COVID-19 Live